e-Narzędzia

 

 

Udostępniliśmy szereg narzędzi on-line, które zostały stworzone z myślą o naszych Klientach, po uprzednim zbadaniu ich potrzeb w tym zakresie. Zgodnie z sugestiami stworzyliśmy dodatkowe funkcjonalności stanowiące integralną część naszej Platformy B2B-is, a które mają na celu usprawnienie pracy naszych Klientów i sprawienie, że większość procesów stanie się intuicyjnymi i zdecydowanie mniej czasochłonnymi.

 

 

 

 

e-Narzędzia.

 

e-Faktura – to interaktywny formularz, który służy do samodzielnego wystawiania faktur przez Klienta. Proste, intuicyjne narzędzie, które pozwoli w jednym miejscu wystawić stosowne dokumenty, dokonać ich katalogizacji, zapisać je w formacie pdf, a finalnie wysłać do systemu księgowego przyspieszając pracę.

 

Moduł e-Faktura - faktury sprzedażowe.

 

e-Zaliczka – moduł umożliwiający wprowadzanie, monitorowanie i akceptację wniosków o zaliczkę przez pracowników firmy. Dzięki systemowi powiadomień Klient zawsze wie, czy w systemie został wygenerowany nowy wniosek o zaliczkę oraz może on go edytować lub wybrać właściwą ścieżkę akceptacji.

 

Moduł e-Zaliczka.

 

e-Raport Kasowy – pozwala na szybkie i sprawne wypełnienie raportów kasowych, a po akceptacji - przekazanie ich do księgowego. Zestawienie wypełnionych dokumentów zapisanych na Platformie umożliwia przeglądanie wszystkich operacji kasowych wraz z możliwością wprowadzania zmian i usuwania danych raportów. Moduł zawiera także możliwość wyszukiwania, dzięki której Klient może filtrować raporty i ich pozycje, aby odnaleźć tę, która go interesuje.

 

Moduł e-Raport Kasowy.

 

e-Wniosek Urlopowy – moduł do wypisywania i umieszczania wniosków urlopowych, który w łatwy i intuicyjny sposób  umożliwia  bieżącą kontrolę nad wnioskami pracowniczymi. Dzięki tej funkcjonalności każdy z pracowników może mieć dostęp do informacji dotyczących liczby przysługujących Mu dni urlopu, a co bardzo ważne – osoby decyzyjne w Firmie mają kontrolę nad liczbą dostępnego urlopu czy rodzajem urlopu wykorzystywanego przez danego pracownika.

 

Moduł e-Wniosek Urlopowy.

 

e-Delegacje – interaktywne formularze służące do wypełniania delegacji krajowych i zagranicznych. Dzięki temu narzędziu wypełnianie delegacji zajmuje tylko chwilę, a inteligentny system podpowiadania pozwoli na kompletne wypełnienie formularzy - w tym delegacji zagranicznych - co jest jedynym tego typu rozwiązaniem dostępnym na rynku! Dodatkowo – pracownik B-I-S ma możliwość przejrzenia wypełnionych druków i zasugerowania odpowiednich kroków lub korekt. Wszystkie formularze są archiwizowane oraz posiadają funkcję katalogowania oraz wyszukiwania.

 

Moduł e-Delegacje.

 

e-Szablony Kadrowe - intuicyjny moduł do ustawiania szablonów dokumentów kadrowych na podstawie których możliwe jest generowanie dla pracowników, gotowych dokumentów kadrowych związanych z nawiązaniem, trwaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, czy z umową zlecenie lub dzieło. Moduł pobiera dane pracownicze z systemu kadrowego i wprowadza je do generowanego dokumentu kadrowego pracownika.

 

 Moduł e-Szablony Kadrowe.

 

Aby poznać więcej funkcji naszej Platformy B2B-is skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zamów ofertę dla Twojej firmy. Wypełnij krótki formularz

adres e-mail 
Nazwa firmy 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. ezkojcfv Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Back to top